Bezpieczni Bliscy z Aegon Życie « Dobre Ubezpieczenie

Bezpieczni Bliscy z Aegon Życie


Dobre ubezpieczenie to takie, które zapewni odpowiednie warunki bytowe bliskim osobie ubezpieczonej, która  straci życie na wypadek nagłej śmierci lub przewlekłej choroby. Na rynku usług ubezpieczeniowych jest wiele polis, ale tylko nieliczne dają dobre możliwości ochrony. Wśród nich wyróżnić można ofertę Bezpieczni Bliscy, którą sprzedaje Aegon Życie.

 

Bezpieczni Bliscy to polisa przeznaczona dla osób pełnoletnich, które chcą ubezpieczyć się na wypadek śmierci. Ubezpieczenie to może zawrzeć każdy, kto ukończył 18 rok życia, ale nie przekroczyły 64 roku. Osoby, które cierpią na jakąś chorobę przewlekłą również mogą się ubezpieczyć w Aegon Życie, ale muszą się liczyć z tym, że składka ubezpieczenia będzie wyższa. Bezpieczni Bliscy jest także ubezpieczeniem, które zawiera się na określony czas. Najczęściej jest to 5, 10, 15, 20, 25, 30 i 35 lat, choć okres trwania polisy można negocjować z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej. Ważne jest, aby osoba ubezpieczona miała świadomość, że jej ubezpieczenie będzie trwało maksymalnie do 71 roku życia. Podczas trwania polisy, ubezpieczony zobowiązany jest do opłacania składek, które wylicza się na podstawie wysokości sumy ubezpieczenia, płci, wieku, okresu ubezpieczenia, częstotliwości opłacania składki, czy też przynależności do grupy podwyższonego ryzyka wśród której są np. osoby przewlekle chore. Ofertę firmy Aegon Życie wyróżnia to, że w jej ramach można zawrzeć ubezpieczenie, którego wysokość wypłaconego odszkodowania może sięgać nawet milion złotych. To jedno z nielicznych ubezpieczeń tak łatwo dostępnych wśród innych ofert na rynku. Oczywiście ubezpieczając się w firmie Aegon Życie można skorzystać z dodatkowych polis, jak również poszerzyć zakres tych już wybranych. W każdym momencie można oczywiście swoje ubezpieczenie rozszerzyć o dodatkowe polisy lub też z któregoś z dodatkowych zrezygnować. Każda z rat polisy jest obarczona podatkiem, ale trzeba pamiętać, że podczas wypłaty przez ubezpieczyciela odszkodowania, nie podlega już ono opodatkowaniu od spadku czy darowizny. Także nie odprowadza się podatku dochodowego.

 

Ubezpieczenie od Aegon Życie to polisa dająca dobre zabezpieczenie bliskim po śmierci osoby ubezpieczonej. Warto z tej oferty skorzystać, aby zapewnić najbliższej rodzinie odpowiednie warunki finansowe. Jest to także oferta przystępna oraz atrakcyjna pod wieloma względami, dlatego też warto zapoznać się z jej szczegółami na stronie ubezpieczyciela.

Tagi: