Gothaer- nowy ubezpieczyciel na rynku « Dobre Ubezpieczenie

Gothaer- nowy ubezpieczyciel na rynku


Na rynku usług ubezpieczeniowych pojawiła się nowa firma, która nową jest tylko z nazwy. Jeśli wcześniej ktoś korzystał z usług Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A., to teraz zmieniło ono nazwę na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A .

 

Oferta firmy znacząco się nie zmieniła, ale pojawiło się też kilka nowych produktów. Przede wszystkim można tutaj zawrzeć ubezpieczenie majątkowe, komunikacyjne, podróżne, wypadkowe oraz rolne. Jako jedna z nielicznych firm ubezpieczeniowych Gothaer oferuje połączenie usług, więc klienci wybierający ubezpieczenie komunikacyjne oraz majątkowe, mogą przy tej okazji skorzystać z atrakcyjnych zniżek. Wybierając samo ubezpieczenie mieszkania, ma się do wyboru polisę Cztery kąty”. W zakres ubezpieczenia wchodzi ubezpieczenie mienia, odpowiedzialność cywilna oraz zdrowie i życie osoby ubezpieczonej. Do wyboru ubezpieczająca się osoba ma polisy w czterech wariantach. Różnica polega na tym, że dany pakiet jest w zakresie pełnym i z assistance, a pozostałe z pewnymi ograniczeniami. Wszystko zależy od tego, co chce się ubezpieczyć oraz jakie wyposażenie ma podlegać ubezpieczeniu. Od wyboru wariantu zależy wysokość składki ubezpieczeniowej, co jest zawsze ustalane w sposób indywidualny dla każdego klienta. Decydując się na ubezpieczenie mieszkania w Gothaer warto najpierw poprosić o sporządzenie oferty ubezpieczeniowej, w której będzie zapisany zakres ubezpieczenia oraz obliczona składka. Praktycznie w każdym wariancie ubezpieczenia „Cztery kąty” znajduje się ubezpieczenie samego domu, budowli znajdujących się na posesji, szyb, budynków gospodarczych, sprzętu elektronicznego, stałych elementów wyposażenia wnętrz, ubrań oraz mebli. Tutaj mogą zajść zmiany w zakresie konkretnego wariantu, więc raczej nie uzyska się ogólnej oferty.

 

Ubezpieczenia firmy Gothaer to nowe na rynku polisy, które nie są jeszcze znane pod nową nazwą firmy szerszemu gronu klientów. Warto z tą ofertą się zapoznać, ponieważ jak to zawsze na początku działalności nowego ubezpieczyciela można liczyć na atrakcyjne promocje.

Tagi: