Mega Promocja w ubezpieczeniach Benefia24.pl « Dobre Ubezpieczenie

Mega Promocja w ubezpieczeniach Benefia24.pl


Benefia to Towarzystwo Ubezpieczeń należące do grupy Vienna Insurance Group, które zajmuje się sprzedażą polis ubezpieczeniowych przez internet. Dzięki temu można szybko i sprawnie wykupić ubezpieczenie na dogodnych warunkach, a niejednokrotnie polisy są tworzone na indywidualne potrzeby klienta.

W Benefia trwa właśnie mega promocja, w której można wykupić tanie ubezpieczenie komunikacyjne lub ubezpieczenie domu albo mieszkania. W promocji ubezpieczenia komunikacyjnego wystarczy wykupić ubezpieczenie OC, a zniżki na nie przyznane będą również obowiązywały w przypadku ubezpieczenia AC. Połączenie OC i AC może być bardzo dobrym rozwiązaniem, które przyniesie spore oszczędności. Równie atrakcyjna jest promocja na zakup polisy ubezpieczającej dom lub mieszkanie. Wystarczy tylko wykupić ubezpieczenie eDom, a otrzyma się specjalne zniżki. Jeśli chce się skorzystać z obowiązującej promocji, to jest możliwość wykupienia polisy z wyprzedzeniem, nawet wynoszącym pół roku. Za szybkie opłacenie polisy można również otrzymać 20% zniżki. Wysokość polisy jest uzależniona od wartości ubezpieczanego majątku, dlatego też trudno podać nawet orientacyjną wysokość składek ubezpieczenia.

Ubezpieczenia Benefia można kupić przez internet. Pierwszym krokiem do tego jest założenie swojego indywidualnego konta w systemie ubezpieczyciela. Kolejnym etapem jest kalkulacja składki ubezpieczenia, gdzie samemu można wybierać jego zakres. Gdy pozna się wysokość składki ubezpieczenia można przejść do wypełnienia wniosku o ubezpieczenie oraz przejść do kupna polisy. Ostatnim krokiem jest opłacenie polisy. Wraz z otrzymaniem potwierdzenia zaksięgowania środków oraz przyjęcia płatności przez ubezpieczyciela, polisa zaczyna obowiązywać. Tylko tyle wystarczy zrobić, aby samodzielnie zakupić ubezpieczenie, które nie wymaga spotkania się z agentem ubezpieczeniowym.

Tagi: