Opiekun VIP – Aviva Życie « Dobre Ubezpieczenie

Opiekun VIP – Aviva Życie


Ubezpieczenie na życie to dzisiaj bardzo popularny produkt ubezpieczeniowy, który wybiera coraz więcej osób. Wśród polis na życie wysokie miejsca w rankingach na tego typu usługi zajmuje polisa Opiekun VIP, oferowana przez firmę Aviva Życie.

 

To ubezpieczenie kierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby w pełni zabezpieczyć siebie oraz swoją rodzinę na wypadek pojawienia się przewlekłej choroby lub na wypadek utraty zdolności do pracy. Polisa oferowana przez Avivę Życie to nie tylko ubezpieczenie. Jest to polisa połączona z funduszem inwestycyjnym, który może przynosić spore korzyści finansowe. Posiadając to ubezpieczenie, można swojej rodzinie zagwarantować godne wsparcie finansowe w przypadku śmierci. Odszkodowanie, które będzie wtedy wypłacone, może zostać ustalone na kwoty począwszy od 300 tys. zł, a wszystko uzależnione jest od wysokości składki ubezpieczeniowej oraz zdolności finansowych osoby ubezpieczającej się. Polisa Opiekun VIP jest polisą przyszłościową, ponieważ można ją dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Jeśli okaże się, że nie spełnia ona aktualnych potrzeb i opłacana składka jest zbyt wysoka lub za niska, to zawsze można poszerzyć lub zmniejszyć zakres ubezpieczenia. Praktycznie w każdym momencie trwania ubezpieczenia można do niego dokupić dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe. Wybór ich jest dość duży, ponieważ klienci Avivy Życie mają aż 10 dodatkowych polis istotnie zróżnicowanych pomiędzy sobą. Te dodatkowe polisy są tak stworzone, aby mogły zapewnić niezbędne środki finansowe w przypadku zachorowania na przewlekłą chorobę, w przypadku utraty zdolności do pracy, leczenia szpitalnego czy też sfinansowania kosztów związanych z wypadkiem. Wybierając ubezpieczenia Opiekun VIP można również włączyć w nie swojego małżonka, ale tutaj jest jeden warunek – musi być to osoba aktywna zawodowo. Polisę tą można również rozszerzyć o polisę dla dziecka, gdzie Aviva Życie proponuje rodzicom wybór jednej z 12 polis, będących funduszami kapitałowymi, pozwalającymi zabezpieczyć przyszłość finansową swoich dzieci. Ubezpieczenie to jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą posiadać polisę o szerokim zakresie ochrony. Wśród najważniejszych wyłączeń odpowiedzialności, jakie wskazuje ubezpieczyciel, wyróżnić należy wystąpienie działań wojennych, zbrojnych oraz zamieszek. Także samobójstwo i próby samobójcze przekreślają możliwość uzyskania odszkodowania z tytułu tego ubezpieczenia.

 

Aviva Życie na polskim rynku ubezpieczeń funkcjonuje już od bardzo dawna, dlatego też jest to wiarygodny ubezpieczyciel. Warto rozważyć jego ofertę, ponieważ tutaj formalności są maksymalnie uproszczone, a polisę można podpisać przez telefon lub internet. Nie ma konieczności spotykania się z przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej.

Tagi: