Przez internet taniej w Axa Direct « Dobre Ubezpieczenie

Przez internet taniej w Axa Direct


Klienci internetowi, którzy kupią polisę ubezpieczeniową mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Wiele firm ubezpieczających docenia samodzielny wybór klientów i premiuje ich dodatkowymi zniżkami, obniżając tym samym koszt zakupu polisy.

 

Wybierając polisę w Axa Direct, uwagę warto zwrócić na ubezpieczenie komunikacyjne łączące w jednym pakiecie OC i AC. Wybierając takie połączenie i kupując polisę przez internet, można dodatkowo zyskać 20% zniżki, właśnie z uwagi na to, że kupuje się polisę przez internet. Koszt polisy można w łatwy sposób wyliczyć, korzystając z kalkulatora internetowego lub po prostu wypełnić formularz ubezpieczeniowy, na podstawie którego będzie zawierana polisa. Podczas zawierania ubezpieczenia można samodzielnie wybrać opcje i jego zakres, dzięki czemu można posiadać polisę dopasowaną do swoich własnych potrzeb. W związku z tym można samodzielnie wybrać sposób naprawy szkody oraz to, czy wykorzystywane do tego części mają być oryginalne czy też wystarczy, aby były to zamienniki. Oprócz tego wpływ można mieć także i na to, czy wypłata odszkodowania zostanie wypłacona w pomniejszeniu o amortyzację części, czyli po odjęciu wartości ich zużycia czy też nie. Oczywiście to wszystko przekłada się na koszt składki ubezpieczeniowej, ale za to klient ma w pełni wpływ na to, co nabywa w ramach ubezpieczenia. Axa Direct zapewnia swoim klientom sporą dowolność w wyborze dostępnych opcji, dzięki czemu ubezpieczenia te cieszą się sporym zainteresowaniem.

 

Wybierając polisę komunikacyjną, konieczne jest przed podpisaniem umowy, dokładne zapoznanie się z ogólnymi warunkami ubezpieczeń komunikacyjnych. Oprócz tego dobrze jest także przeczytać ogólne warunki umowy, aby dokładnie orientować się w warunkach ubezpieczenia oraz w wyłączeniach, czyli sytuacjach kiedy to odszkodowanie może nie zostać wypłacone.

Tagi: