Przywileje dla seniorów w Compensie « Dobre Ubezpieczenie

Przywileje dla seniorów w Compensie


Firmy ubezpieczeniowe starają się stworzyć oferty, które będą odpowiadały prawdziwym potrzebom klientów. Wśród nich jest najnowsza promocja oferowana przez Compensę, kierowana do kierowców powyżej 60 roku życia.

Compensa stworzyła promocyjną ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego, z którego może skorzystać każdy kierowca powyżej 60 roku życia. W ramach promocji można uzyskać ubezpieczenie OC i AC w promocyjnie obniżonej cenie pod warunkiem, że umowę podpisze się na rok. Promocją objęte są pojazdy osobowe. Ubezpieczenia komunikacyjne w Compensie są naprawdę atrakcyjne, gdyż można skorzystać z wielu dodatkowych obniżek cenowych oraz dodatkowych zapisów, uprawniających do skorzystania z rozszerzonej ochrony ubezpieczeniowej. Każde z ubezpieczeń jest wyceniane dla każdego klienta w sposób indywidualny, ponieważ można skorzystać z wielu innych promocji.

W Compensie można wykupić ubezpieczenia w naprawdę atrakcyjnych cenach. Oferta jest bardzo szeroka, tym bardziej że trwa aktualnie promocja dla kierowców w wieku powyżej 60 roku życia. Więcej o promocji na stronie internetowej http://www.compensa.pl/tabid/346/Default.aspx .

Tagi: