Rozdawaj zniżki znajomym w AXA od stycznia 2014 « Dobre Ubezpieczenie

Rozdawaj zniżki znajomym w AXA od stycznia 2014


Axa Direct od nowego roku  wprowadza nową promocję. Dzięki niej każdy, kto posiada polisę ubezpieczeniową będzie mógł polecać swoim znajomym ofertę Axa Direct.

Promocja „Rozdawaj zniżki znajomym” rozpocznie się wraz ze styczniem 2014 roku. Skorzystać z niej będą mogli tylko nowi klienci, którzy nie posiadają jeszcze w Axa Direct żadnych ubezpieczeń, przynajmniej przez ostatnie pół roku od dnia korzystania z promocji. W promocji „Rozdawaj zniżki znajomym” można otrzymać zniżki na pakiet OC w wysokości 50 zł,  a na pakiet łączący OC i AC można dostać nawet 60 zł. Wystarczy tylko podczas kupowania ubezpieczenia podać numer polisy osoby polecającej firmę Axa Direct i tym samym posiadającej w niej ubezpieczenie. Jeśli poda się znajomym numer swojej polisy, to będą oni mogli dostać zniżkę, ale uwaga, będzie ona obowiązywać tylko podczas kupowania polisy przez internet. Numer polisy znajomego podaje się jeszcze podczas wyliczania składki w kalkulatorze lub podczas telefonicznej rozmowy z konsultantem. Niestety przyznana zniżka nie łączy się z innymi promocjami, ale jeśli akurat będzie trwać inna korzystniejsza promocja, to można z niej skorzystać, ale pamiętając że zniżki się nie sumują. Promocyjne zniżki także nie są wypłacane w formie gotówki, jedynie odliczane od wartości sumy całkowitej wyliczonego ubezpieczenia.

Promocja Axa Direct będzie trwać do 4 marca 2014 roku, więc dość długo. W ramach promocji można otrzymać od 50 do 60 zł zniżki przy zakupie polisy, ale pamiętajmy że przysługują zniżki tylko wtedy, gdy polisę kupuje się przez internet lub dzwoniąc na infolinię.

Tagi: