Ubezpieczenia w Proama « Dobre Ubezpieczenie

Ubezpieczenia w Proama


Ubezpieczenie samochodu to konieczność, więc szukając okazyjnej polisy ubezpieczeniowej, warto zapoznać się z ofertą Proama. Tutaj szczególnie docenieni mogą się czuć bezszkodowi kierowcy, którzy przynajmniej od roku nie spowodowali żadnej kolizji lub szkody.

W Proama bezszkodowi kierowcy mogą liczyć na duże zniżki. Jeśłi przez przynajmniej 12 miesięcy nie miało się żadnego zdarzenia z ubezpieczenia OC, a przez 36 miesięcy z ubezpieczenia AC, wtedy taki kierowca może otrzymać zniżkę w wysokości 70%. Jest to bardzo dużo, ponieważ zniżka ta przyznawana jest na ubezpieczenie OC oraz AC, a więc jedno i drugie może być znacznie tańsze. Oprócz tego, jeśli dany klient przechodzi do Proama z innej firmy ubezpieczeniowej z posiadaną zniżką większą lub równą 50%, to w Proama dostanie i tak zniżkę w wysokości 70%. To naprawdę dużo, tym bardziej, że nie każda firma ubezpieczeniowa chce tak duże zniżki przyznawać kierowcom. Zdecydowanie warto być bezszkodowym kierowcą, bo to się po prostu opłaca.

Ubezpieczenie w Proama jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy jeżdżą ostrożnie i nie powodują wypadów. Tutaj bezszkodowa jazda jest naprawdę doceniana poprzez przyznawanie dużych zniżek. Warto skorzystać z tego ubezpieczenia, ponieważ dodatkowo Proama ma bogatą ofertę dodatkowych ubezpieczeń.

 

Tagi: