UNIQA – ubezpieczenie ze zniżką « Dobre Ubezpieczenie

UNIQA – ubezpieczenie ze zniżką


Firma Uniqa już od wielu lat zajmuje się ubezpieczeniami. W aktualnej ofercie można znaleźć atrakcyjne warunki polisy, dlatego warto się z nią zapoznać bliżej.

Polisa dotyczy ubezpieczenia komunikacyjnego. Kierowcy, którzy prowadzą samochód bezkolizyjnie mogą tutaj liczyć na szczególne warunki. Przede wszystkim możliwe jest otrzymanie zniżki, wynoszącej aż 80%. Uzależnione jest to w dużej mierze od wieku oraz szkodowości jazdy. Dodatkowo pod uwagę ubezpieczyciel bierze markę, model oraz wiek pojazdu, jak również zakres ubezpieczenia. Dodatkowo, jeśli kierowca zdecyduje się na pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, w skład których wchodzi: OC, AC oraz NNW może otrzymać dodatkowo 10%. Każdy klient ma możliwość skorzystania ze specjalnego programu Uniqa BonusClub. Członkowie tego Clubu, będący bezszkodowymi kierowcami, otrzymają gwarancje utrzymania ceny na OC na kolejny rok. Oprócz tego, kupując ubezpieczenie w Uniqa można korzystać całkowicie bezpłatnie z usługi Mini Assistance.

Dzięki takim promocjom, ubezpieczenie samochodu może okazać się nawet nie tak dużym wydatkiem. Na bieżąco pojawia się wiele promocji, dlatego każdy kierowca powinien od czasu do czasu zaznajomić się z nowymi ofertami ubezpieczeń, aby wybrać takie, które spełni jego wszystkie wymagania.

Tagi: