Zniżka dla fanów akcji Bezpieczny Mały Pasażer w Liberty Direct « Dobre Ubezpieczenie

Zniżka dla fanów akcji Bezpieczny Mały Pasażer w Liberty Direct


Kupując polisę w dużych firmach ubezpieczeniowych, można liczyć na dodatkowe zniżki, które nadawane są z tytułu często prowadzonych akcji promocyjnych. Obecnie klienci Liberty Direct mogą skorzystać z dodatkowych zniżek, które przyznawane są fanom akcji Bezpieczny Mały Pasażer.

 

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Liberty Direct, ale tylko jeszcze do 6 lutego 2014 roku. Czasu pozostało niewiele, dlatego chętni muszą się pośpieszyć. Oprócz tego należy spełnić dodatkowy warunek, czyli zawrzeć ubezpieczenie telefonicznie lub za pośrednictwem internetu. Wtedy też będzie trzeba podać specjalny kod promocyjny BMP lub BMP2, który otrzymuje się w momencie stania się fanem akcji „Bezpieczny Mały Pasażer”. Podanie kodu uprawnia do otrzymania zniżki w wysokości 10% na ubezpieczenie AC i OC. Warunkiem przyznania zniżki jest wykupienie pełnej polisy komunikacyjnej, czyli właśnie OC wraz z AC. Warto pamiętać o tym, że Liberty Direct zastrzega sobie, że zniżka przyznana w tej promocji nie łączy się z innymi, nawet jeśli spełnia się stawiane przez ubezpieczyciela warunki. W sytuacji, gdy klient uprawniony jest także do skorzystania z innych zniżek, ma on prawo wybrać, z której promocji chce skorzystać. Zniżki są zawsze jednorazowe i można z nich skorzystać tylko raz.

 

Zniżka dla fanów akcji „Bezpieczny Mały Pasażer” jest okazją do zyskania 10% zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC. Jest to świetna okazja do tego, aby istotnie obniżyć koszt składki polisy ubezpieczeniowej. Jeśli chce się opłaty te rozłożyć na raty, to wtedy też wartość zniżki będzie przyznawana ratalnie, tak aby każda z rat była niższa.

Tagi: